محسن
محسن همایونی

طراحی، پیاده‌سازی، مدیریت و راه اندازی سازمان‌ یا واحد فروش مشاور، مدرس و توسعه دهنده کسب و کار مشاور و مدرس فروش و بازاریابی دارای مدرک MBA (فوق لیسانس اجرایی) در زمینه تبلیغات و بازاریابی دارای مدرک DBA (دکترای اجرایی) در زمینه مدیریت، توسعه و بهبود کسب و کار عضو رسمی انجمن راهبردی ایران عضو رسمی باشگاه مدیران ایران عضو رسمی کمیسیون بهبود و توسعه‌ی کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان
همین حالا با من تماس بگیرید.

ورود | ثبت نام
صفحه اصلی | مقاله ها | دایره المعارف | اساتید فروش | دارن هاردی (Darren Hardy)
.

اساتید فروش

دارن هاردی (Darren Hardy)

دارن هاردی (Darren Hardy)

توسط فاطمه فاضلی

دارن هاردی (Darren Hardy)

دارن هاردی یکی از نویسندگان و سخنرانان موفق آمریکایی است که اکثرا او را با کتاب اثر مرکب می شناسند. 

زندگینامه دارن هاردی

دارن هاردی در ۲۶ فوریه سال ۱۹۷۱ میلادی در آمریکا متولد شد. پدر و مادر او زمانی که ۱۸ ماه داشت از هم جدا شدند. مادر او سرپرستیش را قبول نکرد و به همین دلیل با پدرش زندگی کرد. دارن هاردی زندگی شخصی خود را در شبکه های اجتماعی به وضوح به اشتراک می گذارد زیرا معتقد است با این کار مردم متوجه می شوند که یک فرد از طبقه ضعیف جامعه می تواند به موفقیت های بزرگی دست یابد.

هاردی به طور شگفت انگیزی از سنین کم زندگی خود وارد جمع میلیونر‌ها شد؛ به طوری که در ۱۸ سالگی درآمدی بالغ بر سالیانه ۱ میلیون دلار داشت. در سال ۲۰۰۷ در مجله موفقیت (Success Magazine) که یک مجله پرطرفدار آمریکایی بود، مشاوره می‌داد و مطالبی را در آن چاپ می‌کرد و به عنوان ناشر مجله فعالیت می‌کرد.

هاردی در ۲۷ سالگی مالک یک شرکت با درآمد ۵۰ میلیون دلار در سال بود و از این طریق، صنعت مشاوره و سخنرانی را پیش گرفت. او تاکنون عضو چندین شرکت متعدد است و به هزاران شرکت بزرگ مشاوره داده است؛ از این رو تاثیری که دارن هاردی بر صنعت سخنرانی‌های انگیزشی و کتاب‌های موفقیت داشته، بسیار زیاد است.
 

کتاب های دارن هاردی

دارن هاردی دارای آثار ارزشمندی است که معروف ترین آن ها اثر مرکب می باشد. از جمله دیگر آثار او می توان به کتاب های زیر اشاره کرد:

اثرمرکب
دیوانگان ثروت ساز
بهترین سال زندگی تو
چگونه قطعا به آرزو هایتان برسید؟
استثنا باشید.
دستیابی به اهداف
امسال تکرار نخواهد شد.
باور هایی برای یک زندگی موفق
بهره وری دیوانه وار ۱
بهره وری دیوانه وار ۲
بهره وری دیوانه وار ۳
تصمیمات سرنوشت ساز
اتصال فروش
افزایش فروش
پیغامی سری برای موفق شدن
رهبری در قرن ۲۱
۱۰۰ سال خردمندی
پایانی بزرگ

.

0 دیدگاه ارسال شده است

.